• S.V.B.O. DMW1 woensdag

  • WM Kozijnen/SVBO DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WM Kozijnen/SVBO DMW1 ( Poule NO-Nrd DMW-03 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WM Kozijnen/SVBO DMW11110102271507721
    2Drenth Groep/Hurry-Up DMW112101127115711421
    3HVZ-Vivendi DMW1128041881553316
    4Actief Kl. DMW112606204202212
    5S.V.W.W. DMW112219121175-545
    6Exito DMW111209132196-644
    7Kwiek/ Meppel AZ DMW1121110108216-1083
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Borghuis-Springer, MSpelend teamlid
    Boxem, BiancaSpelend teamlid
    Doldersum, YardiSpelend teamlid
    Grevink, SimoneSpelend teamlid
    Jansen, NadineSpelend teamlid
    Jansen, SabineSpelend teamlid
    Lanting, IngeSpelend teamlid
    Mestemaker-Kocks, GabieSpelend teamlid
    Veltrop Berends, DanniekSpelend teamlid
    Wesseling-Suelmann, MariƫlSpelend teamlid
    Wijnands, AlettaSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WM Kozijnen/SVBO DMW1

    Dames Midweekr

    20,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd