• S.V.B.O. DMW1 woensdag

  • WM Kozijnen/SVBO DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wesseling-Suelmann, MariëlOverige stafBegeleider
    Wesseling-Suelmann, MariëlTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. 20:30WM Kozijnen/SVBO DMW1 (d) - S.V. Hoogersmilde DMW1 (d)Meerdijk
    12 apr. 20:45HVZ-Vivendi DMW1 (d) - S.V.B.O. DMW1 (d)De Goorn
    19 apr. 20:30WM Kozijnen/SVBO DMW1 (d) - JD Techniek/Hurry Up DMW1 (d)Meerdijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.WM Kozijnen/SVBO DMW1 (d) - D.O.S. '94 DMW1 (d)22 - 8
  • Poulestanden WM Kozijnen/SVBO DMW1 ( Poule NO-Nrd DMW-02Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Hoogersmilde DMW11211011761067022
    2Actief Kl. DMW11210022001316920
    3WM Kozijnen/SVBO DMW11310032341468820
    4HVZ-Vivendi DMW1149142071634419
    5JD Techniek/Hurry Up DMW1147161921811115
    6S.V.W.W. DMW112417129137-89
    7Exito DMW113319169206-377
    8Kwiek DMW1142012140253-1134
    9D.O.S. '94 DMW112001283207-1240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Marloes deSpelend teamlid
    Borghuis-Springer, MSpelend teamlid
    Boxem, BiancaSpelend teamlid
    Doldersum, YardiSpelend teamlid
    Grummel, AnkeSpelend teamlid
    Jansen, NadineSpelend teamlid
    Jansen, SabineSpelend teamlid
    Lanting, IngeSpelend teamlid
    Mestemaker-Kocks, GabieSpelend teamlid
    Siekman, MaaikeSpelend teamlid
    Smit, MarjoleinSpelend teamlid
    Stuiver, MendySpelend teamlid
    Tiemens, JuliaSpelend teamlid
    Wijnands, AlettaSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WM Kozijnen/SVBO DMW1 (d)

    VS

    S.V. Hoogersmilde DMW1 (d)

    05 april 202320:30 uur
    Meerdijk zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WM Kozijnen/SVBO DMW1

    Dames Midweekr

    18,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,54

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide