• WM Kozijnen/SVBO DB1

  • WM Kozijnen/SVBO DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fiege, JoopOverige stafTeammanager
    Hoop, Gerrit deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WM Kozijnen/SVBO DB1 ( Divisie JD NO DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Dalfsen DB120180253440213236
    2Zwartwoud/ Kwiek DB120170358439818634
    3Olympia HGL DB12014064053396628
    4Drenth Groep/Hurry-Up DB12011274243943024
    5Wijhe '92 DB12011094864612522
    6WM Kozijnen/SVBO DB1201019457450721
    7E&O DB1207310432457-2517
    8D.H.V. DB1207211376431-5516
    9SV Schalkhaar DB1207013393466-7314
    10DFS Arnhem DB1203116322477-1557
    11D.S.V.D. DB1200119456594-1381
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braker, CheyenneSpelend teamlid
    Luider, AiméeSpelend teamlid
    Mensen, BenteSpelend teamlid
    Munnik, Danique deSpelend teamlid
    Muurling, NoaSpelend teamlid
    Scholte Albers, NinaSpelend teamlid
    Schomaker, SanneSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WM Kozijnen/SVBO DB1

    Dames B-Jeugd (L)

    22,85

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,05

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd