• 1

  • Navique/SVBO DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Adolfs, DanielleOverige stafBegeleider

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Navique/SVBO DS1 (d) - PK/Unitas DS1 (d)25 - 19
  • Poulestanden Navique/SVBO DS1 ( Kwalificatie 3e ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartwoud/ Kwiek DA111003217152
    2Auto van Ewijk/LHC DS111002611152
    3SDOL DS11100252052
    4Navique/SVBO DS110012025-50
    5de Tukkers DS110011732-150
    6Langeveen DS110011126-150

    Poulestanden Navique/SVBO DS1 ( Hoofdklasse HK DS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PK/Unitas DS12218045584916736
    2Plus Kolkman/Heeten DS12217055955187734
    3Cirkeltijgers DS12215345855048133
    4SDOL DS1221237562553927
    5Navique/SVBO DS122102105084753322
    6Auto van Ewijk/LHC DS122100125195061320
    7SV Nieuw Heeten DS1229112514547-3319
    8Overwetering DS1228212501509-818
    9Travelbags/HV Zwolle DS1226214469521-5214
    10Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1227015477540-6314
    11Actief Kl. DS1226214510558-4814
    12V.A.K.O. DS1226115458534-7613
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adolfs, DanielleSpelend teamlid
    Goeree, EllySpelend teamlid
    Haak, IvySpelend teamlid
    Jalving, NatasjaSpelend teamlid
    Kremer, BryanneSpelend teamlid
    Schoonbeek, KyraSpelend teamlid
    Wassen, SorayaSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Navique/SVBO DS1

    Dames Senioren (L)

    23,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,59

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd